Ingrid Kjelsson (C)

Kontaktinformation

E-post:
ingrid.kjelsson@regionjh.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Förvaltningsrätten i Härnösand, övriga mål Nämndeman 2016-01-01 - 2019-12-31
Patientnämnd Vice ordförande 2015-12-01 - 2018-12-31
Regionfullmäktige Ersättare 2018-05-08 - 2018-10-14