Gudrun Olsson (S)

Kontaktinformation

E-post:
gudrun.olsson@regionjh.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Hälso- och sjukvårdsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Region Jämtland Härjedalens Tillgänglighetsrådet Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Regionfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Övervakningsnämnden i Ösd för Jämtl län Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31