Kent Karlsson (M)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kulturpolitisk samverkansgrupp (Kultur Z) Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Regionfullmäktige Ersättare 2019-04-10 - 2022-10-14
Stiftelsen Jamtli Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31