Jonas Andersson (S)

Uppdrag (5 st)

OrganisationUppdragPeriod
Flygrådet Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Intresseföreningen Norrtåg Ledamot 2019-03-28 - 2022-12-31
Regional utvecklingsnämnd Ersättare 2019-05-01 - 2022-12-31
Regionstyrelsen Ledamot 2019-05-01 - 2022-12-31
ZÖ-gruppen Ledamot 2019-05-01 - 2022-12-31