Rasmus Ericsson (KD)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Nätverk för barnkonventionen i Jämtlands län Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Regionfullmäktige Ersättare 2018-10-26 - 2022-10-14