Stefan Nilsson (KD)

Kontaktinformation

E-post:
stefan.b.nilsson@regionjh.se

Uppdrag (6 st)

OrganisationUppdragPeriod
Förvaltningsrätten i Härnösand, övriga mål Nämndeman 2016-01-01 - 2019-12-31
Regional utvecklingsnämnd Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Regionfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Regionstyrelsen Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Valberedningen Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Valgamaa-Jämtlands län ekonomisk förening Ombud 2019-01-01 - 2019-12-31