Marcus Danielsson (SD)

Kontaktinformation

E-post:
marcus.danielsson@sd.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Regional utvecklingsnämnd Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Regionfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Regionstyrelsen Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Valberedningen Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14