Karl-Erik Lundin (KD)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Folkhälsonätverket Ersättare 2019-01-01 - 2022-10-06
Regionfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14