Anitha Olofsson (S)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Förvaltningsrätten, fastighetstaxeringsmål Nämndeman 2013-07-01 - 2019-06-30
Regionfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14