Maria Jakobsson (S)

Kontaktinformation

E-post:
maria.jakobsson@regionjh.se

Uppdrag (6 st)

OrganisationUppdragPeriod
Coompanion Kooperativ utveckling i Jämtlands län Nominerad ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Förening för elektrifiering av Meråkerbanan/Elbanan STS Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Regional utvecklingsnämnd Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Regionfullmäktige Ledamot 2019-02-06 - 2022-10-14
Stiftelsen Jamtli Representanter 2019-06-20 - 2022-12-31
Utskott för kollektivtrafikfrågor Ledamot 2020-07-01 - 2022-12-31