Karin Thomasson (MP)

Kontaktinformation

E-post:
karin.thomasson@regionjh.se

Uppdrag (10 st)

OrganisationUppdragPeriod
Energikontoret, styrgrupp Ledamot 2019-01-01 - 2021-12-31
Environmental Conference of the Regions of Europe Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Jämtland-Härjedalen Turism Ersättare för ombud 2019-01-01 - 2022-12-31
Klimatråd i Jämtlands län, styrgrupp Ledamot 2019-01-01 - 2022-07-31
Kulturpolitisk samverkansgrupp (Kultur Z) Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Regional utvecklingsnämnd 1:e vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Regionfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Regionstyrelsen Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Stiftelsen Jamtli Ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Valberedningen Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14