Marie Svensson (V)

Kontaktinformation

E-post:
marie.svensson@regionjh.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Hälso- och sjukvårdsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Regionfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Regionstyrelsen Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31