Jan Rönngren (M)

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Almi Företagspartner Mitt AB Revisor-ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Förvaltningsrätten i Härnösand, övriga mål Nämndeman 2016-01-01 - 2019-12-31
Regionens revisorer Ledamot 2019-01-01 - 2023-03-17
Stiftelsen Jamtli Revisor 2019-01-01 - 2022-12-31