Jan-Olof Andersson (M)

Kontaktinformation

E-post:
jan-olof.andersson@regionjh.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Gemensam nämnd för närvård i Frostvikenområdet Vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Regionfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Regionstyrelsen Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Valberedningen Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14